تبلیغات
شرکت سازه فراز پارتیکان - تغییر مدیران‌کل راه و شهرسازی دو استان با حکم آخوندی/ واحدی از استان تهران رفت DropDown Menu with HTML and CSS

وزیر راه و شهرسازی در احکامی جداگانه نادر محمدزاده را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و حسن صبوری‌فخار را به عنوان مدیرکل‌ راه و شهرسازی استان قم منصوب کرد.


خبرگزاری فارس: تغییر مدیران‌کل راه و شهرسازی دو استان با حکم آخوندی/ واحدی از استان تهران رفت


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی امروز در احکامی جداگانه نادر محمدزاده را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران و حسن صبوری‌فخار را به عنوان مدیرکل‌ راه و شهرسازی استان قم منصوب کرد.

در بخشی از حکم آخوندی به محمدزاده آمده است: ‌«‌در انجام این ماموریت ضروری است، قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان‌ به دقت اجرا شود‌ به خصوص در نگهداری راه‌ها و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی مراقبت ویژه به عمل آورید‌؛ همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در راس آنان استاندار، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد».

همچنین در بخشی از حکم آخوندی به صبوری‌فخار آمده است: «در انجام این ماموریت ضروری است، قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان‌ به دقت احرا شود‌ به خصوص در نگهداری راه‌ها و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان مراقبت ویژه به عمل آورید. همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در راس آنان استاندار ‌ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد‌‌».
طبقه بندی: اخبار،

تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1395 | 11:31 ق.ظ | نویسنده : نادر شاهزیدی | نظرات چاپ این صفحه
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: مدیریت وبسایت ****** :.